Kniv mässing

257684

KNIV, järn, skaft i mässing, märkt 1816, graverad ROD, längd 21 cm

Slitage, nagg i kniveggen, repor

Diverse

Monter 29

Kniv mässing

Budhistorik (2 bud)

1381236
1378987

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.