Japanska träsnitt

257673

HIROSHIGE, efter, Japan 1900-tal: (2) Tokkaido, signerad Hiroshige ga, träsnitt, ca 22x34cm

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Fack 17

Japanska träsnitt

Budhistorik (4 bud)

1380983
550
1379360
500
1379360
1378477

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.