Litografi av Roland Svensson

257669

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Möja", signerad Roland S. samt med dedikation, litografi, 33x30 cm

Fack 10

Litografi av Roland Svensson

Budhistorik (4 bud)

1382822
450
1382796
1382378
1374794

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.