Otto Gripensvärd oljemålning

257668

GRIPENSVÄRD, Otto (1847-1933): Skogsdunge, olja på pannå, osignerad, 34x49 cm, kvitto vid inköp ā tergo

Konst, Måleri

Rum 4

Otto Gripensvärd oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1383025
1 600
1382900
1382858
1 400
1382820
1 300
1381849

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.