Karmstol i valnöt barock

257664

KARMSTOL, barock, valnöt, klädsel med barockinspirerande klädsel mot gul botten

Skador, lagningar, smärre kompletteringar

Rum 6

Karmstol i valnöt barock

Budhistorik (29 bud)
1382077
1382027
2 800
1382026
2 600
1382025
2 400
1382024

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.