Dekorativa vaser i empirestil

257646

VASER, empirestil, stadsvyer samt förgylld dekor, höjd ca 28 cm

Slitage

Keramik/Porslin

Monter 30

Dekorativa vaser i empirestil

Budhistorik (26 bud)
1381676
1381689
1381676
1 900
1380861
1 800
1380247
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.