Dekorelement

257638

DEKORELEMENT, 1 par, 18/1900-tal, vitmetall, 32x69 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Dekorelement

Budhistorik (18 bud)
1382200
1 800
1382199
1 700
1382198
1 600
1382193
1382197

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.