Soffa i Karl Johan

257634

SOFFA, Karl Johan, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, längd ca 206 cm

Slitage

Rum 12

Soffa i Karl Johan

Budhistorik (18 bud)
1382127
2 400
1382126
1382029
1382124
1382029
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.