Oljemålning

257633

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stockholm ström, osignerad, olja på duk, 75x110 cm

Duklagning

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 10

Oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1382781
850
1378142
1378142
500
1380468
500
1378142

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.