Oljemålning föreställande Monsieur Hugo Aurell

257629

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Monsieur Hugo Aurell, märkt a tergo Goldsworthy 20:e aug 1851, olja på duk, ca 87x63 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (25 bud)
1380164
1380163
1 900
1380162
1 800
1380161
1 700
1380160
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.