Oljemålning föreställande Madame Hugo Aurell

257628

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Madame Hugo Aurell (född Hitchens), märkt a tergo Goldsworthy 20:e aug 1851, olja på duk, ca 87x63 cm

Smärre ytskador

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (25 bud)
1380133
1380132
1 900
1380131
1 800
1380130
1 700
1380127
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.