Spegel med konsolbord 1800-tal

257623

SPEGEL, med konsolbord, Karl Johan, mahognyfanér, dekorelement i mässing, total höjd 221 (81+140), 84x43 cm

Slitage, lagningar, fanérskador

Möbler, Speglar

Rum 10

Budhistorik (19 bud)
1380882
3 400
1380439
3 200
1380190
1380438
1380190
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.