Skåp med flora dekor

257622

SKÅP, 1950-tal, mahognyfanér samt tapetserad dekor av "Flora", invändigt med hyllplan samt bardel med bakomliggande spegel, höjd 140, 47x97 cm

Slitage och märken ett hyllplan med fuktfläck, omarbetad

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Skåp med flora dekor

Budhistorik (26 bud)
1381372
6 400
1381177
6 200
1381370
6 200
1381177
6 000
1381361
5 800

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.