Bordslampa s.k. bouillotte

257619

BORDSLAMPA, s.k. bouillotte, 1900-tal, för 3 ljus, mässingstomme, skärm i grönpatinerad plåt, höjd ca 68 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa s.k. bouillotte

Budhistorik (31 bud)
1376367
1380369
2 800
1376367
2 600
1373026
2 400
1376366

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.