Byrå rokokostil

257617

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, rokokostil, med intarsia, höjd ca 78, 78x43 cm

Smärre fanérbortfall, slitage

Ändringar/tillägg
Krökt nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 4

Byrå rokokostil

Budhistorik (10 bud)
1381038
1381008
1381008
850
1380789
1373350
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.