Isabella Wrangel oljemålning

257614

WRANGEL, Isabella (1911-1975): Kustbild, monogramsignerad IW, olja på pannå, 30x40 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 8

Isabella Wrangel oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1379835
1375785
1375229

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.