John Thorgren oljemålning

257609

THORGREN, John (född 1918): "Höst", signerad och daterad J Thorgren 81-84, olja på duk, 96x136 cm

Konst, Måleri

Visas på begäran

John Thorgren oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1383091
1375714
1383090
1 900
1375714
1 600
1376134
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.