Michael Söderlundh oljemålning

257608

SÖDERLUNDH, Michael (samtida): "Speglingar i vuxenvärlden", signerad och daterad M Söderlundh 75-76, olja på duk, 120x109 cm

Konst, Måleri

Visas på begäran

Budhistorik (5 bud)
1382801
1382574
1380056
900
1376395
850
1375874

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.