Marika Lang litografimapp

257601

LANG, Marika (född 1961): Mapp "Tjugohundratre" med 6 färglitografier, signerade och numrerade 24/250, oramade, bladstorlek ca 31 x 37 cm

Rum 1

Marika Lang litografimapp

Budhistorik (23 bud)
1383119
1383118
2 800
1383116
2 600
1383114
2 400
1383113

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.