Affisch från Konst och industriutställningen 1897

257600

KONST- och INDUSTRIUTSTÄLLNINGEN, Stockholm 1897, plansch över utställningsområdet litografia utgiven av Centraltryckeriet, Stockholm, Allmänna konst- och industriutställningen i Stockholm 1897, HÄFTE, "Årets minnen", om året 1897 och Konst och industriutställningen, inbunden

Skador, smärre revor

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Stockholmiana

Monter 28

Budhistorik (14 bud)
1380662
1 800
1380581
1 700
1380581
1 600
1380375
1380375
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.