Joel Shapiro screenprint

257594

SHAPIRO, Joel (född 1941): Komposition, signerad och daterad Joel Shapiro 1980, screenprint, 13/40, bladstorlek 74x104 cm

Visas på begäran

Joel Shapiro screenprint

Budhistorik (16 bud)
1383087
5 200
1383085
5 000
1383085
4 800
1383084
4 600
1383084
4 200

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.