Armbandsur Certina

257593

HERRARMBANDSUR, 18 k guld, Certina, 1970-tal, mekaniskt urverk, plexiglas, läderarmband med stålspänne, diameter 33 mm Caliber 25-66

Smärre repor i glaset, senare armband, gravyr

Klockor/Ur

Kundcenter

Armbandsur Certina

Budhistorik (9 bud)
1376836
1 600
1377556
1 600
1376836
1376595
600
1374772
500

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.