Anders Wallin akvarell

257587

WALLIN, Anders (född 1953): Komposition, signerad och daterad Anders Wallin 1988, akvarell, bladmått ca 138x108 cm

Konst, Måleri

Visas på begäran

Anders Wallin akvarell

Budhistorik (6 bud)
1382850
600
1382817
550
1382566
500
1382565
1382564

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.