Bertil Warnolf triptyk

257586

WARNOLF, Bertil, triptyk (född 1950): Surealistiskt motiv med tennisbollar, signerad och daterad Warnolf -79, olja på duk, 176x72 cm

Konst, Måleri

Rum 17

Bertil Warnolf triptyk

Budhistorik (6 bud)
1382826
1382634
1 400
1382632
1 300
1382368
1375806
850

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.