Anders Wallin akvarell

257585

WALLIN, Anders (född 1953): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Anders Wallin 1988, akvarell, bladmått ca 135x105 cm

Konst, Måleri

Visas på begäran

Anders Wallin akvarell

Budhistorik (5 bud)
1382954
750
1382699
700
1382526
650
1377995
600
1374713

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.