Silverbägare 1900-talets början

257582

BÄGARE, 2 st, silver, K. Anderson, Stockholm 1904 resp 1908, reliefdekor, höjd 14-15 cm, total vikt 328 g

Gravyrer, smärre bucklor

Silver

Monter 28

Budhistorik (5 bud)
1380720
1378603
1379966
1378603
1375219
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.