Silverbägare 1920-tal

257581

BÄGARE, silver, Stockholm 1926, hamrad dekor, höjd ca 20 g, vikt ca 303 g

Gravyr, repor, insida med

Silver

Monter 28

Silverbägare 1920-tal

Budhistorik (5 bud)
1378088
1380603
1378088
1377728
1377470

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.