Laila Prytz oljemålning

257579

PRYTZ, Laila (1907-1982): "Smaragdbergen", signerad a tergo Laila Prytz, olja på duk, 100x145 cm

Konst, Måleri

Visas på begäran

Laila Prytz oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1382998
1382993
1382503
1381779
750
1379548
700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.