Scroll troligen Indien

257575

SCROLL, 1900-talets början, troligen Indien, lejon, bildytan 110x87 cm

Lagning, skador

Orientaliskt, Konst

Rum 3

Scroll troligen Indien

Budhistorik

2014-07-31 kl 20:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.