Oljemålning

257559

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Musikanter, otydlig signatur, olja på pannå, 58x53 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1382746
5 400
1382737
5 200
1382730
5 000
1382726
4 800
1382723
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.