Christian Valentinusen oljemålning

257558

VALENTINUSEN, Christian (1903-1985): Fiskare vid stranden, olja på duk, otydligt signerad Ch Valentinusen, ca 60x66 cm

Ändringar/tillägg
Oidentifierade konstnären är Christian Valentinusen

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (1 bud)

1382477
2014-07-31 08:19:34

2014-07-31 kl 10:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.