Erna Langlet oljemålning

257557

LANGLET, Erna (född 1933): "Och blommorna kolnade", signerad och daterad Erna Langlet -87, olja på duk, 92x88 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Erna Langlet oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1382903
1382909
1382903
950
1382898
900
1382795
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.