Karl Bergman oljemålning

257554

BERGMAN, Karl (1891-1965): Skärgårdslandskap med segelbåt, signerad K. Bergman, olja på duk, ca 59x99 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Karl Bergman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1382298
1381625
1 300
1381023
1378499
1375686

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.