Karl Dahlqvist oljemålning

257552

DAHLQVIST, Karl (1900-1971): "Grebbestad", signerad och daterad Karl Dahlqvist Bohuslän 1948, olja på pannå, ca 85x92 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1383003
750
1383002
700
1383001
650
1383000
600
1382553
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.