Anders Zorn etsning

257551

ZORN, Anders (1860-1920): "Sommar," signerad i plåten, etsning, 17,8x12 cm, ur tidskriften Ord och Bild

Något gulnad

Monter 31

Anders Zorn etsning
Budhistorik (10 bud)
1374290
1380285
1374290
1 400
1374592
1 300
1374290

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.