Sekretär i rokokostil

257550

SEKRETÄR, rokokostil, 1900-tal, mahognyfanér, intarsia i lock, bakomliggande lådor i rotfanér, mässingsbeslag, svängda ben med skuren dekor av rocailler, höjd 103,5 85x45 cm

Smärre slitage och märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns tt hämta i Utlämningen

Rum 8

Sekretär i rokokostil

Budhistorik (5 bud)
1380781
1380755
500
1379953
450
1375369
1371854

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.