Sideboard i engelsk stil

257541

SIDEBOARD, engelsk stil, 1960-tal, fanérat i mahogny, 2 lådor i sarg, skåpsluckor med bakomliggande inredning i form av hyllplan, kanneleringar, höjd ca 92, 165x55 cm

Fanerskador, ett defekt lås, märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns i utlämningen

Rum 11

Sideboard i engelsk stil

Budhistorik (1 bud)

1380359
2014-07-28 13:06:30

2014-07-28 kl 20:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.