Ljusstakar i silver Tyskland

257538

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Bruckmann & Söhne (1805-1973), Heilbronn, Tyskland, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar SGB 1938, höjd 23 cm

Smärre bucklor, fyllda fötter

Silver, Belysning, Ljusstakar

Monter 28

Ljusstakar i silver Tyskland

Budhistorik (6 bud)
1380241
2 400
1374153
1373359
1373358
1 900
1373357
1 700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.