Matsalsgrupp England

257537

MATSALSGRUPP, 14 dlr, England, 1900-talets andra hälft, bestående av sideboard, 3 delar pelarfötter, 2 iläggsskivor, stolar 12 st, karmstolar 1 par, delvis valnötsfaner, bordets höjd ca 76, 120x273, skivorna 45 cm vardera

2 st nycklar finns att avhämta på utlämningen, 1 stol med skadad klädsel, bruksslitage, smärre skado

Rum 14

Matsalsgrupp England

Budhistorik (2 bud)

1380415
1371857

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
20 000