Ljuskrona 1900-talets första hälft

257534

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, för 6 ljus, mässingsstomme, olikslipade prismor, höjd ca 70 cm

Smärre skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 4

Budhistorik (13 bud)
1380711
1380485
1380484
950
1380483
900
1380482
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.