Ljuskrona nyklassicistisk stil

257533

LJUSKRONA, nyklassicistisk stil, 1900-tal, för 5 ljus, mässingsstomme, olikslipade prismor, höjd ca 75 cm

Smärre skador

Belysning, Ljuskronor

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

1379979
1371855

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.