Maria Boczewska färglitografi

257532

BOCZEWSKA, Maria (född 1940): Lönnlöv, signerad Maria Boczewska, numrerad 124/250, färglitografi, 57x70 cm

Fack 7

Maria Boczewska färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1382236
600
1379863
550
1382235
500
1379863
450
1380140

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.