Bord med dekor av pärlstav

257531

SOFFBORD, LAMPBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, dekor av pärlstav, soffbord, fanér i valnöt och röd bok, höjd ca 56,105x6, lampbordet i mahognyfanér, höjd ca 52, 60x40 cm

Bruksslitage

Rum 8

Bord med dekor av pärlstav

Budhistorik (1 bud)

1380361
2014-07-28 13:09:33

2014-07-28 kl 21:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.