Ram nyrokoko 1800-tal

257527

RAM, nyrokoko, 1800-talets senare del, oljetryck edfter Caravaggio medföljer, innermått 45x35,5 maxmått 62,5x53,5 cm

Senare förgylld

Diverse

Rum 4

Ram nyrokoko 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
1380354
500
1380126
450
1373977
1380123
1373977

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.