Madeleine Pyk litografi

257525

PYK, Madeleine (född 1934): Matroser och segelbåt, signerad M Pyk, numrerad 73/295, färglitografi, 22x15 cm

Fack 14

Madeleine Pyk litografi
Budhistorik (11 bud)
1381357
1381350
750
1381346
700
1381343
650
1381341
600

Slutpris SEK:
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.