Banketter i Karl-Johanstil

257516

BANKETTER, 1 par, karl-johanstil, 1900-talets början, mahognyfanér, klädda i lejongult tyg, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, fläckar

Rum 5

Banketter i Karl-Johanstil

Budhistorik (7 bud)
1377935
1380180
1377935
2 800
1380178
2 600
1377935

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.