Etagere med rotfanerade hyllplan

257514

ETAGERE, 1800-talets senare del, alm, rotfanér i sarg, profilerad kant, låda i sarg, svarvad benställning, på hjultrissor av porslin, höjd 75, 52x36 cm

Smärre fanérskador, smärre träbortfall, slitage

Rum 6

Budhistorik (13 bud)
1377855
1377856
1377855
1 700
1370835
1 600
1370835
1 300

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.