Morten Müller oljemålning

257512

MÜLLER, Morten (Norge 1828-1911): Flodlandskap, signerad och daterad Morten Müller -91, olja på duk, 28x44 cm

Lagning, ytreva

Konst, Måleri

Rum 2

Morten Müller oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1382044
1373500
3 800
1373487
1373486
1373482

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.