Karl Axel Pehrson litografi

257507

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson -74, 470/500, färglitografi, 21x15 cm

Smärre fläckar

Monter 29

Karl Axel Pehrson litografi

Budhistorik (3 bud)

1376176
1377910
1376176

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.