Erik Tryggelin oljemålning

257506

TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Park i vårskrud, signerad och daterad E. Tryggelin 21/8 1922, olja på pannå, 22x24 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (47 bud)
1381514
8 000
1381501
7 800
1381511
7 800
1381501
7 600
1381503
7 400

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.